ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Філатова пояснили причину "смертовбивства" у чергах на прописку

У Дніпропетровську чиновники запевняють, що черги на реєстрацію місця проживання виникли через брак чиновників
Depo.
17 травня 2016 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро повідомив директор Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міськради Андрій Пономарьов.

"У нас в департаменті працює усього 87 людей, які відповідають за чотири напрями. Якщо врахувати, що процедура прописки, бо виписки відбувається у п'яти районних радах, людей не вистачає. Дуже сподіваюся, що на завтрашній сесії Дніпропетровської міськради депутати збільшать кількість працівників, - сказав він. - Так, дійсно є проблеми. Більшість людей бажає оформити документи вранці, тому і виникають черги. Але найближчим часом ми почнемо надавати послуги у центрах наданнях адмінпослуг на Яворницього і Слобожанському проспекті. Розглядається можливість відкриття додаткових сервісних центрі внизу проспекту Поля та у Таромському".

Крім того, Андрій Пономарьов зазначив, що тепер покарання за відсутність реєстрації накладається не через сім діб, а через 30. При цьому для оформлення прописки не потрібно спочатку виписуватися. Обидві процедури тепер проходять одночасно.

Слід зазначити, що з 4 квітня процедура реєстрації за місцем проживання, видача довідок про склад родини і т.і. Відбувається в райрадах, при цьому мешканці Центрального району мусять звертатися до Соборного виконкому, а Чечеловського до Шевченківського.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро