У Дніпровській міськраді з'явиться нова депутатська група

Депутатська фракція партії "Сампоміч" у міськраді Дніпра переформатується у депутатську групу
 

У Дніпровській міськраді з'явиться нова…

Про це у "Фейсбуці" пише депутат міськради Дніпра Олександр Лигін, передає Depo.Дніпро.

За словами депутата у міськраді Дніпра створена нова депутатська група "Прозоре Дніпро" до складу якої увійшли три депутата з фракції партії "Самопоміч" Юрій Акуленко, Олександр Купрієнко, Олександр Лигін та депутат від фракції "Солідарність" Дмитро Хозін.

"Перша наша спільна ініціатива. Це ініціювання звіту міського голови Дніпра Бориса Альбертовича Філатова. Суть звіту. Це результати ремонту і введення в експлуатацію Нового моста. Ми хочемо чесну відповідь від міського голови. Чому місто цілих три роки жив у блокаді через тривалого ремонту моста. На скільки ефективно були витрачені гроші платників податків Дніпра під час цього будівництва", - пише депутат.

Нагадаємо, що заступника Філатова оголосили у розшук через розкрадання грошей на ремонті Нового мосту. 13 вересня у мерії Дніпра відбулися обшуки. Заступнику міського голови Дніпра Михайлу Лисенку підозру вручили заочно. Також підозри були вручені ще шістьом посадовцям та представникам підрядника ТОВ "Підприємство МАСТ-БУД". Заступник Філатова переховується від слідства у закордонному відряджені.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook