ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську встановлять 1500 відеокамер у "згубних місцях"

Депутати Дніпропетровської міськради прийняли рішення про виділення 10 млн гривень на фінансування програми профілактики злочинності
Depo.
15 липня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську встановлять 1500 відеокамер у "згубних місцях"
У Дніпропетровську встановлять 1500 відеокамер у "згубних місцях"

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо в ході сьогоднішній позачерговій сесії.

В.о. голови міськради Галина Булавка перед голосуванням зазначила, що впровадження заходів безпеки необхідно, оскільки Дніпропетровськ є прифронтовим містом.

Як повідомив у Фейсбуці депутат Сергій Жуков, "йдеться про встановлення близько 1000 камер в самих "згубних місцях" і купівлю спеціального програмного забезпечення. Буде проходити считування номерів автомобілів, осіб. Все буде записуватися і документуватися. Завдання запобігати злочинам і швидко їх розслідувати...".

Також стало відомо, що комплексна система відеоспостереження буде встановлюватися на автомобільних магістралях, місцях великого скупчення громадян та місць концентрації кримінальних правопорушень. Буде створений центр управління патрульними нарядами. Все це буде отримувати додаткове фінансування і стане частиною реформування системи МВС.

Але поки невирішеним залишається питання продаж інформації з камер відеоспостереження, і цього не виключають представники МВС.

Відомо, що напередодні сесії зміни до програми депутатам презентував керівник ГУ МВС Дніпропетровської області Ігор Репешко.

Нагадаємо, що на кордоні Дніпропетровської і Донецької областей правоохоронці знайшли чергову схованку зі зброєю і боєприпасами.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.Депо.