ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську волонтери-шахраї збирали гроші на лікування померлої дівчинки

Волонтери зі скриньками збирали гроші на лікування дівчини, яка вже 2 місяці як померла
Depo.
28 березня 2016 13:38
ФОТО: depo.ua

Про це на перс-конференції в "Дніпро-Пост" розповіла начальник управління-служби у справах дітей Дніпропетровської міської ради Алла Литовченко, передає Depo.Дніпро.

"Хотіла б сказати про волонтерів різних фондів. Ми завжди ставили собі питання, хто ці люди, навіщо вони ходять і на що збирають гроші. Ми з поліцією ходили і перевіряли документи. Ми зідзвонювалися з батьками. Були такі випадки, що фонди збирають на лікування, але кілька місяців ніякої допомоги не надають, хоча є що підтверджують факти, що гроші дають. А був випадок, коли збирали на дівчинку, а вона померла 2 місяці тому", - розповідає Алла Литовченко.

Також вона повідомила, що за роботу "волонтером" люди, що ходять зі скринькою та збирають гроші отримають оплату в залежності від отриманих пожертв.

"На Кірова, Пушкіна, Сєрова, Карла Маркса раніше часто збирали. Минулого тижня їхала додому, вже йдуть по маршрутці і розповідають, мовляв, я сама із Західної України, моя дитина в лікарні, серце хворе. Фотографію дитини тицяє всім в обличчя і просить грошей. А люди дають. Я кажу, що такого бути не може. По-перше, коли мама з хворою дитиною потрапляє в обласну лікарню, то вона там з ним лежить. Кожен буде знаходити інші можливості, просити допомогти фонди, мама ходити і жебракувати не буде. Крім того, як мама з Західної України може лежати у нас в обласній лікарні? Це буває у виняткових випадках", - розповідає Литовченко.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро