ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську "вивели з тіні" 3% кіосків

З початку лютого 2016 року оформили належним чином документацію 150 власників МАФів
Depo.
10 березня 2016 15:51
ФОТО: depo.ua

Про це розповів в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дмитро Терент'єв, передає Depo.Дніпро.

"На сьогодні укладено 150 договорів. До цього документи мали 600 МАФів. Всього, за приблизними підрахунками, у Дніпропетровську налічується 4,5 тис. торгівельних кіосків", - зазначив чиновник.

На стадії розгляду знаходяться питання щодо законності встановлення ще 600 кіосків.

Всього, за словами Терентьева, починаючи з 15 березня, демонтовано 150 незаконних споруд. Велика частина з них була прибрана самими торговцями.

Наразі у питаннях незаконних МАФів працює робоча група з 15 чоловік, яка складається з 5 підприємців, 5 представників громадськості, а також представників ДСНС, поліції, і чиновників міськради. В першу чергу вони розглядають проблемні локації: вул.Новокримська (раніше – вул. Титова), вул. Панікахи.

Терент'єв повідомив, що наразі всі власники МАФів відраховують до бюджету 338 грн. щомісячно. Офіційно ця плата стягується за оренду елементів благоустрою за нецільовим призначенням.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську створили інтерактивну мапу легальних МАФів, а також електронну форму для повідомлень про наявність кіосків, торговельних павільйонів, які встановлені з порушеннями.

Нагадаємо, що в Дніпропетровській мерії оголосили "війну" незаконним кіоскам.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро