ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську відкрили виставку фотопортретів дітей-переселенців (ФОТО)

Свої фотографії надіслали понад 75 родин, які змушені були переїхати до Дніпропетровська
Depo.
1 червня 2015 18:27
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську відкрили виставку фотопортретів дітей-переселенців (ФОТО)
У Дніпропетровську відкрили виставку фотопортретів дітей-переселенців (ФОТО)

Про це кореспонденту Дніпро.depo.ua стало відомо на місці події. Загалом на виставці представлені близько 300 фотографій дітей із родин, які волонтери прагнуть називати "новими мешканцями Дніпропетровська".

"Уже самі батьки були готові показати світу своїх дітей. Якщо раніше вони були закриті, не хотіли спілкуватися, ховали своїх діток, то зараз йде зовсім зворотний процес", - розповіла одна із організаторів виставки, координатор фонду "Допомога Дніпра" та творчої майстерні "Поклик" Людмила Хапатько.

Вона зазначила, що такі тенденції сприяють прийняттю нових дніпропетровців суспільством. На відміну від дорослих, діти ніколи не потерпали від нетерпимого ставлення до них, принаймні такі випадки волонтерам не відомі.

У Дніпропетровську відкрили виставку фотопортретів дітей-переселенців - фото 1

"Дивлячись на ці обличчя, спробуй зрозуміти, хто звідки. До дітей ніколи не було нетерпимості, я про таке не чула. Діти - це святе, те, що нас об'єднує", - додала Людмила Хапатько.

Виставка триватиме протягом місяця на 4 поверсі у приміщенні фонду "Допомога Дніпра". Кращі фото обирають шляхом голосування, кожен голос коштує 1 гривню, із зібраних коштів сформується призовий фонд. Але організатори запевняють, що призи за участь отримає кожен учасник.