ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську виборчі округи нарізали "під своїх"

Радикальне відмежування приватного сектору від багатоповерхівок створило округи, на яких одним кандидатам працювати легше, а іншим – важче
Depo.
10 вересня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі кореспонденту Depo.Дніпро повідомив голова правління ВГО "Комітет виборців України" Станіслав Жолудєв.

Він зазначивив, що експерти помітили, як під приводом зміни кількості виборців з'явилися округи з виключно приватним сектором і виключно багатоповерхівками, хоча раніше округи були змішані. Особливо радикальний переділ спостерігається у Кіровському районі Дніпропетровська.

"Багатоповерхові будинки, в яких простіше працювати кандидатам, потрапили в інші округи. Це було зроблено, мабуть навмисно, оскільки вже намічалося, хто в яких округах буде балотуватися. Щоби спростити ситуацію своїм представникам, і ускладнити для опонентів - це робиться. Раніше не було випадків, коли настільки радикально це відбувалося", - зазначив Станіслав Жолудєв.

Він зазнчив, що найпростішими для кандидатів по області будуть Межівський, Петропавлівський, Юріївський, Томаківський райони. Найскладнішими для кандитатів у м.Дніпропетровську будуть Самарський, Ленінський, АНД райони.

Станіслав Жолудєв зазанчив, що нарізка відбувається за поданням органів місцевого самоврядування і найчастіше в такому варіанті затверджується виборчкомами. Як відомо, у Дніпропетровську більшість у складі обласної та міської рад складають екс-регіонали. В Дніпропетровській міській раді триває протистояння між людьми Коломойського та Вілкула.

Нагадаємо, Дніпропетровська міську виборчу комісію перенесли в приміщення Дніпропетровської облради.  

Більше новин про вибори в Дніпропетровську читайте на Depo.Дніпро.