ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську створюють резерв медиків-волонтерів

У відрядження до зони АТО запрошують анестезіологів, хірургів та вузькопрофільних фахівців
Depo.
24 червня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua ставло відомо в ході прес-конференції представників Першого Добровольчого медичного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ) у Дніпропетровську.

"В медичному середовищі є величезний попит на те, щоби якось допомагати фронту. Не всі цивільні лікарі можуть мобілізуватися до ЗСУ або поїхати добровольцями на тривалий час. Тим не менше вони готові і хочуть бути корисними, якщо ситуація стане більш напруженою", - зазначила представниця ПДМШ у Дніпропетровську Тетяна Боцьва.

Вона зазначила, що медики із резерву можуть відправлятися у короткочасні відрядження або на підкріплення медиків-добровольців у разі потреби, яка виникає скачкоподібно.

Як зазначив командир ПДМШ Максим Циганок, такі виїзди оформлюються для медикв-добровольців як відрядження за місцем роботи: "Є домовленість із Міністерством охорони здоров'я, яке на наших резервістів, наших добровольців, спускає циркуляр, і з місця роботи йому виписується відрядження".

Перший тренінг з тактичної медицини для резервістів ПДМШ у Дніпропетровську запланований на 26 червня.

Основним місцем дислокації ПДМШ є м. Артемівськ. Медики-добровольці працюють на лінії Попасна-Світлодарськ. Як повідомив Максим Циганок, за 7 місців своєї діяльності ПДМШ надали допомогу 1800 особам, в тому числі допомогу місцевим жителям і терапевтичну допомогу. Командир зазначив, що на виході із Дебальцева завдяки роботі судинного хірурга ПДМШ вдалося врятувати кінцівки як мінімум сімом бійцям.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.