ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську створюють перший в Україні пересувний донорський пункт

Змінювати підходи в донорстві вирішили на Всеукраїнському форумі волонтерів "Громада фест" у Дніпропетровську
Depo.
1 вересня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську створюють перший в Україні пересувний донорський пункт
У Дніпропетровську створюють перший в Україні пересувний донорський пункт

Про це кореспондент Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на інформацію від організатора фестивалю Наталі Макухи.

Вона зазначила, що попередньо обговорена і ведеться робота по обладнанню дніпропетровської станції переливання крові першим в Україні пересувним пунктом забору крові.

Волонтери сподіваються, що ця робота буде завершена найближчим часом. Вони заручлися підтримкою обласної влади та обласної станції переливання крові.

"Це досить революційне рішення. Весь світ іде шляхом, що станції переливання крові стають просто банками зберігання. А забор крові проводиться з виїздом чи то на підприємства, чи то в пункти навчання - ближче до людей, які готові здати кров. Тоді немає необхідності відриву від роботи тощо", - зазначила Наталя Макуха.

Під час форуму, волонтери обговорили потреби системної реорганізації служби крові: автоматизація та створення єдиної інформаційної бази на всіх станціях. Це дозволить оперативно дізнаватися про актуальні потреби в крові у різних населених пунктах, мобілізовувати донорів та розподіляти ресурси банків крові.

Як зазначила начальник обласної станції переливання крові, на сьогодні в області є станції, що лише частково автоматизовані.

Волонтери також працюють над створенням сайту обласної станції крові, єдиної довідкової та конкурсу соціальної реклами для популяризації донорства.

Більше новин про волонтерський рух у Дніпропетровську і області читайте на Depo.Дніпро.