ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську шукають бажаючих стати "оновленими" прокурорами і патрульними

У лави прокуратури Дніпропетровської області і місцевої міліції набирають нові кадри
Depo.
20 липня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську шукають бажаючих стати "оновленими" прокурорами і патрульними
У Дніпропетровську шукають бажаючих стати "оновленими" прокурорами і патрульними

У Дніпропетровську оголосили відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників, а також працівників нової патрульної поліції, - повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-служби обласних управлінь відомств.

У прокуратурі вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи. Від кандидатів, крім громадянства України та вищої юридичної освіти вимагається дієздатність, вільне володіння державною мовою, управлінсько-організаторські здібності, високий рівень морально-ділових якостей та відсутність незанятої або непогашеної судимості.

Що стосується патрульної поліції, то наразі молоді співробітники міліції проходять початковий відбір до експериментального патрульного підрозділу - патруля "102".

У Дніпропетровську шукають бажаючих стати "оновленими" прокурорами і патрульними - фото 1

Спочатку наряди почнуть обслуговувати територію Кіровського та Бабушкінського районів м. Дніпропетровська, а в подальшому планується охопити всі райони міста та області.

Після співбесіди з представниками громадськості кандидатів до новоствореного підрозділу чекає тестування, екзамени зі спеціальної та фізичної підготовки й інші етапи відбору.

Як раніше повідомляв Дніпро.depo.ua, Порошенко пообіцяв "зачистити" прокурорських іноваційними технологіями.

Більше цікавих новин читайте на Дніпро.depo.ua.