ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську російський конвертцентр "допомагав" 70 підприємствам

Більше ніж 70 підприємствам з різних регіонів України мінімізували податки через дніпропетровський конвертцентр
Depo.
28 квітня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомлені СБУ, передає Depo.Дніпро.

Мешканець Дніпропетровську розробив злочинну схему, за якою підприємства-замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, зареєстрованих на підставних осіб.

Злочинна оборудка була погоджена з власниками однієї з російських компаній, дилером якої виступав зловмисник.

Впродовж 2015-2016 років було незаконно переведено у готівку більше 200 мільйонів гривень та надано послуги по мінімізації обов'язкових платежів до державного бюджету і незаконному формуванню податкового кредиту більше ніж 70 підприємствам з різних регіонів України.

Під час обшуків в офісному приміщенні, машині та за місцем проживання організатора оборудки співробітники спецслужби вилучили понад сімсот тисяч гривень. Правоохоронці також виявили бухгалтерську документацію та печатки фіктивних підприємств, комп’ютерну техніку з доказами проведення фіктивних операцій. Проводиться перевірка банківських рахунків, які використовувалися конвертаційним центром.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних до фінансової оборудки.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро