ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську просять накормити "аватарів", які одумалися

У Дніпропетровську проходять реабілітацію учасники АТО, які усвідомили свої проблеми з алкогольною та наркотичною залежністю
Depo.
2 березня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську просять накормити "аватарів", які одумалися
У Дніпропетровську просять накормити "аватарів", які одумалися

Про це у "Фейсбуці" повідомляє координатор Центру допомоги учасникам АТО і членам їх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації, передає Depo.Дніпро.

У реабілітаційному центрі "Баста" для учасників АТО, які добровільно вирішили позбавитися алкогольної і наркотичної залежності, їм надають харчування на 10 гривень на день.

"З білкової їжі в день 100 гр омлету і 35 гр курки. Дніпропетровський обласний наркодиспансер з прекрасним лікарем Наталею Білою вважається одним з кращих в Україні. Але, на жаль, волонтери обходять його стороною, не бажаючи допомагати "аватарам"", - пише Шуліка.

"Невтомні волонтери! Вашу допомогу дуже чекають 13 учасників АТО за адресою: м.Дніпропетровськ, ул.Новосельная, 1. Довідки за телефоном 068 679 89 61, центр допомоги учасникам АТО", - додає вона.

У Дніпропетровську просять накормити "аватарів", які одумалися - фото 1

Відомо, що "аватарами" в армії називають алкоголіків. Волонтери виготовили для бійців печатку, яку використовують для морального впливу для порушників дисципліни. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро