ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську почали "самоліквідовуватися" незаконні кіоски

Після показового демонтажу МАФів комунальниками власники інших кіосків починають прибирати їх з вулиць міста
Depo.
1 березня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську почали "самоліквідовуватися" незаконні кіоски
У Дніпропетровську почали "самоліквідовуватися" незаконні кіоски

Про це заявив в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дмитро Терент'єв, передає Depo.Дніпро.

Цими вихідними з площі Старомостової (раніше – пл. Островського) було прибрано 20 кіосків, переважну більшість з яких вивезли підприємці-власники.

"Провести розслідування та притягти когось до відповідальності – справа не з простих. Бо немає чіткого розуміння, хто є власником – немає документів. Коли харчами торгують без жодних санітарних норм – це прямий ризик здоров'ю та життю людей", - зазначив Терент'єв.
Він також нагадав підприємцям, що за оформленням правомірного пакету документів вони можуть звертатися до департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради. Він знаходиться за адресою: вул. Чичеріна, 20, каб. 103.
Відомо, що з середини лютого при департаменті працює спеціальна робоча група з вирішення питань тимчасових споруд у Дніпропетровську.
"Загалом, за останній місяць вулиці Дніпропетровська звільнили від близько 150 кіосків-порушників. При цьому значну кількість споруд їхні власники прибрали самостійно", - зазначають у прес-службі Дніпропетровської міської ради.

Як раніше писали Depo.Дніпро, в Дніпропетровській мерії оголосили "війну" незаконним кіоскамБлизько десятка з них прибрали примусово протягом 11-12 лютого, що викликало хвилю обурення і протест під стінами міськради. Дмитро Терентьєв запевнив, що комісія за участі підприємців та активістів складе схему розміщення тимчасових споруд, запропонує легалізуватися тим кіоскам, які згодяться на переміщення відповідно до норм і не матимуть скарг від мешканців. 

У ході першого етапу боротьби з незаконними МАФами, який тривав тиждень, проводився демонтаж у семи різних точках Дніпропетровська. Потім у мерії взяли "паузу".

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро