ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську підприємці можуть вибрати собі торгову точку на онлайн-мапі

Комунальники визначили зони, доступні для сезонної торгівлі, які надаватимуть підприємцям на конкурсній основі
Depo.
21 березня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську підприємці можуть вибрати собі торгову точку на онлайн-мапі
У Дніпропетровську підприємці можуть вибрати собі торгову точку на онлайн-мапі

Про це Depo.Дніпро стало відомо в ході прес-конференції заступниці директора КП "Благоустрій" Катерини Смирної та в.о. директора департаменту споживчого ринку Дніпропетровської міськради Дмитра Терентьєва.

Переглянути уже розміщені тимчасові споруди та доступні для розміщення локації можна на інтерактивній карті. Прийом заявок на сезонну торгівлю розпочнеться 23 березня. Для цього підприємець може вибрати зручну для нього локацію із запропонованих та за допомогою онлайн-форми подати заяву на оформлення договору про використання об’єкту благоустрою міста.

"Проаналізували за 2014-2015 роки ті локації, які були. В принципі підприємці з року в рік обирають ті самі локації. Також проаналізували проблемні ділянки, на які надходили скарги, проаналізували місця надмірного скупчення торгових місць, розділили ці локації по квадратним метрам. І щоби впорядкувати торгівлю, пропонуємо в електронному вигляді подавати заявки на уже запропоновану локацію", - повідомила Катерина Смирна.

У Дніпропетровську підприємці можуть вибрати собі торгову точку на онлайн-мапі - фото 1

За одною адресою пропонують розміщення до п'яти точок, хоча раніше міськрада задовольняла всі заявки і число торгових локацій біля одного будинку могло сягати 10-15, повідомила вона.

Заявки розглядаються протягом 14 днів на конкурсних засадах.

"Ми зможемо влаштувати конкурс, на якому визначити, який підприємець пропонує візуально кращі умови для міста. У якого, будуть оформлені працівники, відрахування до бюджету – такому підприємцю буде надаватися перевага", - повідомив Дмитро Терентьєв.

Нагадаємо, онлайн-мапа тимчасових споруд включає інформацію щодо всіх тимчасових споруд, включно із фото та інформацією про наявність договору

У Дніпропетровську підприємці можуть вибрати собі торгову точку на онлайн-мапі - фото 2

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро