ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пам'ятний знак Героям Небесної сотні у Дніпропетровську можуть встановити будь-де

Пропозиції прийматимуть до 15 липня
Depo.
14 травня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

Своє бачення пам`ятного знаку Героям Небесної сотні можуть запропонувати усі бажаючі. Комісія при міськраді, до складу якої увійшли представники громадськості та фахівці, перш, ніж обрати переможця, врахує думку містян. Про це корепонденту Дніпро.depo.ua стало відомо під час прес-конфренції.

"Пам`ятний знак - дуже широке поняття, - зазначив начальник управління культури та мистецтв міськради Євген Хорошилов. - Він може бути будь-якої форми. Головна задача - дати повну свободу художникам. Локацію для свого проекту автор зможе обрати сам".

Коштів на встановлення пам`ятного знаку з міського бюджету не передбачається. Кажуть, проблем з фінансуванням не виникне, адже дехто з підприємців вже визвався внести свій вклад у створення пам`ятного знаку. У міськраді теж запевняють, що допоможуть з огляду на можливості.

Активістка Людмила Кострюкова, котра увійшла до складу комісії, запевнила, що після прийому всіх заявок, проекти конкурсантів будуть розміщені для отримання попередньої думки городян. До неї обов`язково прислухаються. Втім, остаточне рішення щодо переможця прийматиме комісія.

Жодних цінних нагород художникам не планується. Найголовнішим призом вважають право створити такий пам'ятний знак. Останній термін подачі заявок - 15 липня.