ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську не знайшлося "альтернативи" Бандері

Пропозицій нової назви для центральної вулиці Леніна у місті, крім як назвати її на честь Степана Бандери, комісія з перейменувань не отримувала
Depo.
28 серпня 2015 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро передає з посиланням на повідомлення представниці міської комісії з перейменування Олени Іваницької під час прес-конференції.

Жителі Кіровського району висловили своє невдоволення перейменуванням вулиці Леніна на вулицю Бандери, назвавши його некомпромісним і провокаційним. Проте в комісії зазначають, що альтернативних пропозицій від мешканців так і не надійшло.

"Ніяких окремих подань ні від кого ми не побачили на вулицю Леніна", - повідомила Олена Іваницька.

Повертати історичну назву в комісії не бачать за можливе. Оскільки до СРСР вулиця носила назву Воскресенская (рос.), від Воскресіння, проте з перекладом на українську виходить неблагозвучне Воскресінська вулиця. Тому цей варіант комісія відкинула.

Як зазначив співголова комісії Вадим Шебанов, ще можуть тривати дискусії щодо перейменування головного проспекту К.Маркса. Нині уже є три варіанти нової назви: Яворницького, Поля і Центральний (на зразок західних Мейн стріт , що з англійської - Головна вулиця).

Рішення про перейменування прийматимуть депутати чинного скликання, проте вже після виборів, вважає Вадим Шебанов.

Більше новин про перейменування у Дніпропетровську читайте на Depo.Дніпро.