ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську навчали спілкуватися з дратівливими бійцями з АТО

Переважна більшість воїнів, яка повертається із зони проведення АТО, має посттравматичний синдром
Depo.
10 липня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила представник громадського об'єднання "Хто як не я" Олена Лучко, передає Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу Дніпропетровської міської ради.

Фахівців районних управлінь праці та соціального захисту населення під час спеціального тренінгу навчали правилам поведінки при консультуванні учасників антитерористичної операції і членів їх сімей.

Зокрема, повідомлялося, що серед ознак посттравматичного синдрому є швидка дратівливість, невміння зосередитися, нерозбірлива мова, розпач через нерозуміння.

"Часто бійці, які повернулися із АТО мають депресивний стан, і це зрозуміло. Це в свою чергу відображається на їх стосунках з родиною, у роботі. У багатьох воїнів були поранення, контузії, це звісно впливає і на їх психологічний стан. Враховуючи ці всі фактори, повинні розуміти, що ці люди потребують спеціальної уваги і допомоги. Більш того, якщо правильно з ними працювати і спілкуватися, то всі ці ознаки можна виправити", - сказала Олена Лучко.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську колишній боєць батальону "Кривбас" Сергій Куршаков ініціював відкриття центру реабілітації для бійців АТО.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.Депо.