ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У дніпропетровську лікарню потрапив "народжений у сорочці" важкопоранений

Вчора вночі до Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова потрапив важкопоранений боєць
Depo.
5 серпня 2015 10:05
ФОТО: depo.ua
У дніпропетровську лікарню потрапив "народжений у сорочці" важкопоранений
У дніпропетровську лікарню потрапив "народжений у сорочці" важкопоранений

Про це у Фейсбуці повідомив нейрохірург лікарні Андрій Сірко, передає Depo.Дніпро.

У пораненого кулеметника Віталія, якого доправили санавіацією, осколкове поранення голови, яке він отримав під час мінометного обстрілу в 4:00 ночі в районі селища Мар'їнка.

"Поступив у важкому стані. З травня минулого року він був уже 1589 бійцем, доставленим в Мечку. Важке відкрите проникаюче осколкове мінно-вибухове поранення черепа і головного мозку, якщо говорити сухим медичною мовою. А насправді - народився в сорочці. Осколок пройшов у кількох мм від життєво важливої судини (сигмовидного синуса), несучи з собою фрагменти одягу і роздроблені кістки черепа. Застряг в оболонці в самому центрі мозку в декількох міліметрах від стовбура мозку", - пише Сірко.

Відомо, що Віталій добровільно пішов в армію три місяці тому. Вдома залишилися дружина, четверо дітей і внучка. До війни працював трактористом.

"У реанімації, тільки прийшов до тями, попросив телефон. Подзвонив дружині. Сказав: "Все добре, живий, здоровий, воюю". На запитання дружини: "А що з голосом?". Відповів: "Простудився"", - зазначає лікар.

Більше новин про порятунок поранених у Дніпропетровську читайте на Depo.Дніпро.