ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську лікарі навчилися виявляти гонорею "по-європейськи"

Медикам Дніпропетровського обласного шкірно-венерологічного диспансеру вдалося запровадити нові сучасні методики лікування цього венеричного захворювання
Depo.
10 червня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську лікарі навчилися виявляти гонорею "по-європейськи"
У Дніпропетровську лікарі навчилися виявляти гонорею "по-європейськи"

Про це повідомив головний лікар диспансеру Аркадій Франкенберг, передає Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облдержадміністрації.

Донедавна в Україні не проводились біологічні обстеження захворювання Nеisseria gonorrhoeae, що передається статевим шляхом. Воно має багато штамів, чутливих до антибіотиків. Це, у свою чергу, ускладнювало процес лікування пацієнтів.

"Фахівці лабораторії Дніпропетровського обласного шкірно-венерологічного диспансеру стали першими, хто зайнявся вивченням цього питання. Вони виїжджали на тренінги до кращих лабораторій Європи, обмінювались досвідом", - йдеться у повідомленні прес-служби ОДА.

Такі дії отримали визнання та високу оцінку провідної лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров'я, розташованої у шведському місті Оребро. Підтвердженням цього став сертифікат зовнішнього контролю від Європейської референс лабораторії, який отримав медзаклад.

Відомо, що Дніпропетровський обласний шкірно-венерологічний диспансер відкрито у 1923 році. Сьогодні тут працює 365 працівників, з них 104 лікаря.
Лабораторія обслуговує не тільки пацієнтів диспансеру, а й пацієнтів практично всіх лікувально-профілактичних закладів міста та області.