ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську капітально відремонтують дві вулиці

На ремонт вулиць у бюджеті міста передбачено 350 млн.грн., з них на капітальні ремонти – порядка 150 млн.грн.
Depo.
15 квітня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську капітально відремонтують дві вулиці
У Дніпропетровську капітально відремонтують дві вулиці

Про це під час прес-конференції повідомив заступник міського голови Дніпропетровська, директор департаменту комунального господарства та капітального будівництва міськради Михайло Лисенко, передає Depo.Дніпро.

Капітально відремонтують вулиці Набережну Перемоги від Космічної до Південного мосту та вулицю Ульянова. Наразі триває експериза проектів, тендер на проведення робіт ще не оголошений.

"Враховуючи, що у нас 2 вулиці на капремонт, ми будемо намагатися поточним ремонтом покрити максимально. Поточний ремонт – не обов'язково латка чи ямка. Поточним ремонтом ми можемо робити досить багато. Просто капітальний ремонт передбачає ще ремонт ливневої каналізації", - зазначив Лисенко.

Капітальні ремонти обов'язково включатимуть елементи велоінфраструктури, зазначив чиновник.

Він заявив, що гарантія на капітальний ремонт складатиме п'ять років: "Якщо підрядна організація десь стратить, значить у місти Дніпропетровську вона працювати не буде ніколи".

Нагадаємо, у квітня договір на поточний ремонт вулиць Дніпропетровська на суму близько 27 млн.грн. був укладений з ТОВ "УПС". Ця організація зараз переробляє капремонт вулиці Робочої у Дніпропетровську через претензії замовника.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро