ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську АТОшникам без статусу дають по шість тисяч гривень

На сьогодні вже 4 захисників Батьківщини вже отримали цю суму, зараз на опрацюванні знаходяться документи ще 18 бійців
Depo.
9 червня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо під час прес-конференції начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Вікторії Сенаткіної.

За словами чиновниці, у Дніпропетровську в рамках програми "Родина героя" на реабілітацію і оздоровлення бійців АТО з міського бюджету виділено 600 тисяч гривень. За необхідності гроші виділять іще.

"Оздоровлення за програмою "Родина героя" розраховане на тих бійців, які поки що не мають статусу учасників бойових дій, а мають лише довідку. Механізм дії програми такий -учасник АТО звертається до міського управління праці та соціального захисту населення. При собі йому слід мати довідку про участь в АТО, паспорт та медичну довідку 070/о, на основі якої буде визначено яку реабілітацію або лікування йому необхідно. На ці цілі бійцю надається матеріальна допомога", - сказала Вікторія Сенаткіна.

Вона також додала, що на сьогодні вже 4 захисників Батьківщини отримали по 6 тисяч гривень. Зараз на опрацюванні знаходяться документи ще 18 бійців.

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради наголосила, що учасниками АТО, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни, опікується держава. Їм, щоб отримати необхідне лікування та реабілітацію, слід звернутись до лікувальних закладів міста.

Якщо учаснику АТО буде рекомендовано реабілітацію у санаторії, йому необхідно звернутися до районного управління соціального захисту населення міської ради. При собі необхідно мати медичну довідку 070/о, копію паспорту та ідентифікаційного коду і заяву з проханням надати санаторну путівку.