ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У дніпропетровського губернатора відхрещуються від боргів метробудівників

Оплата робіт і витрат минулих років та підтримка безпечної виробки перейшла до повноважень Дніпропетровської міської ради
Depo.
31 травня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua
У дніпропетровського губернатора відхрещуються від боргів метробудівників
У дніпропетровського губернатора відхрещуються від боргів метробудівників

Про це Depo.Дніпро повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації. 

Відповідно до інформаційної довідки ОДА, Дніпропетровська міська рада у 2016 році передбачила 33,5 млн грн на комлекс робіт з підтримки безпечної виробки першої черги метрополітену, а також оплату робіт і витрат минулих років. 

Фінансування робіт ПАТ "Дніпрометробуд" здійснювалося з державного та місцевих бюджетів. А у 2013 році фінансування з держбюджету було призупинене.

Протягом 2014-2015 років з міського бюджету обласному було виділено майже 52 млн грн на підтримку робіт метробуду. 

Замовником робіт була ДніпрОДА через ДП "Дніпропетровська дирекція будівництва метрополітену". Наприкінці 2015 року Дирекцію передали Дніпропетровській міськраді. 

Як повідомили в ОДА, зараз може йтися лише про виплату заборгованості по зарплаті, яка утворилася з вересня 2015 року і складає 6,5 млн грн. 

Нагадаємо, 27 травня метробудівці провели пікет через дев'ятимісячну заборгованість по зарплаті. Люди працюють переважно на відкачку води у шахтах, аби запобігти підтопленню міста.

Напередодні заступник мера Дніпра Олександр Санжара повідомив, що місто має перед метробудівцями борги у сумі 2-3 млн грн і не може вплинути на ситуацію на підприємстві. 

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро