ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У дніпропетровській лікарні Мєчнікова врятували породіллю в комі та її немовля

Жінка потрапила до лікарні на 24-ому тижні вагітності
Depo.
4 червня 2015 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це пише Дніпро.depo.ua з посиланням на ІА "Мост-Днепр".

"Альона Чіргін поступила до нас у вкрай важкому стані на 24 тижні вагітності з вперше виявленим цукровим діабетом, у стані гіперглікемічної коми, при високих показниках цукру до 22, розповіла заступник головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Ніна Рубан. - Ми боролися за її життя і за життя дитини з найперших хвилин її надходження до нас: вона перебувала у відділенні акушерської реанімації та за її життя боролися всі наші фахівці і анестезіологи, і ендокринологи, і нефрологи, бо вражені були і нирки, і підшлункова залоза".

За словами лікарки, завданням було врятувати не тільки життя жінки, але і дитини, тому що при цукровому діабеті відбувається внутрішньоутробна загибель плода. Але, на щастя, так була підібрана терапія, що вижила і мати, і дитина.

"При проведенні тесту на толерантність до глюкози, це тест, який проводиться абсолютно всім жінкам під час вагітності, її організм не впорався. Тобто, при вживанні 70 мл глюкози, підшлункова залоза Альони не спрацювала, не виробила інсулін в достатній кількості, в результаті чого і сталася гіперглікемічна кома", - пояснила Ніна Рубан.

Породілля Алена Чіргін повідомила, що її друга дитина з'явилася на світ завдяки професіоналізму лікарів лікарні Мєчнікова.

"Я вважаю, що тільки завдяки професіоналізму лікарів, що працюють у цій лікарні, ми залишилися живі, і нас стало двоє. Лікарі були з нами від початку до кінця. Вдома нас з новонародженою Машею чекає її старший брат Міша",- сказала вона.