ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У дніпропетровських фіскалів виправдовують офшори Порошенка

Скандал з офшорами Президента має політичне підгрунтя
Depo.
20 квітня 2016 15:06
ФОТО: depo.ua
У дніпропетровських фіскалів виправдовують офшори Порошенка
У дніпропетровських фіскалів виправдовують офшори Порошенка

Про це повідомив радник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігор Ломако, передає Depo.Дніпро.

"Коли ми 2 роки тому йшли на вибори, то ми розуміли, що Президент у нас – заможна людина. В цьому і його плюс, що він сам створив себе, точно розбирається, як формується зарплата, звідки береться собівартість, як економіка працює. Тому я вважаю, що це офшорне питання було підняте, як політична мильна бульбашка", - зазначив Ломако.

"На мою думку, офшор – загальносвітовий економічний інструмент, тому їхнє скасування чи заборона – неактуальні, вони мають існувати", - додав він.

Нагадаємо, що 3 квітня Центр по дослідженню корупції та організованої злочинності (OCCRP), Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ), а також сайти світових ЗМІ опублікували великий матеріал, в якому йдеться про численні офшорні компанії, що використовуються лідерами держав, політиками, знаменитостями та відомими спортсменами. Зокрема, у матеріалах йдеться, що президент України Петро Порошенко в 2014 році створив три офшорні компанії.

Представники президента України пояснили, що офшори йому були потрібні для передпродажної реструктуризації кондитерського бізнесу.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро