ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпродзежинську стверджують, що витік чавуну звичне явище

Керівництво Дніпродзержинського меткомбінату не кваліфікує аварію на підприємстві як надзвичайну ситуацію
Depo.
28 липня 2015 13:52
ФОТО: depo.ua

Кервництво Дніпродзержинського металургійного комбінату вситупило з офіційною заявою щодо аварії, яка сталася на підприємстві, - передає Depo.Дніпро з посиланням на 5692.com.uа.

Згідно з даними ДМКД, 27 червня, о 10 годині 40 хвилин на меткомбінаті відбулося прогорання кожуха доменної печі №1М з викидом на територію поддоменіка продуктів плавки.

Ніхто з технологічного персоналу, а також прибулих на місце аварії фахівців газорятувальною станції і співробітників пожежних підрозділів не постраждав. У здоровпункти доменного цеху і комбінату з якими-небудь скаргами на погіршення самопочуття не звернулася жодна людина.

Заступник директора технічного з промислової безпеки - начальник управління промислової безпеки ПАТ "ДМКД" В'ячеслав Титаренко повідомив, що подібні ситуації час від часу виникають, але вони не кваліфікуються як надзвичайні.

При обстеженні місця аварії було встановлено, що площа розливу металу склала близько 100 квадратних метрів, об'єм виплеснулось чавуну - близько 15-20 тонн. Фахівці прийшли до висновку, що негативного впливу на навколишнє середовище і загрози розповсюдження якийсь техногенної катастрофи не існує. Тобто, в атмосферу потрапило стільки ж викидів шкідливих речовин, скільки потрапляє в результаті однієї штатної технологічної плавки в доменній печі.

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, у Дніпродзержинську розплавлений чавун затопив будівлю заводу.

Більше надзвичайних новин читайте на Depo.Дніпро.