У Дніпрі залили зеленкою приміщення господарського суду

Група невідомих висловила своє незадоволення ходом процесу актом вандалізму

Про це повідомляє прес-служба Господарського суду Дніпропетровської області, передає Depo.Дніпро.

"Під час розгляду справи в залі судових засідань перебувала група вільних слухачей, частина з яких відмовилася надати документи, що посвідчують їх особу. Протягом судового засідання зазначені особи звинувачували суддів у хабарництві, не виконували розпоряджень головуючого у справі, викрикували гасла на підтримку відповідача у справі", - йдеться у повідомлені.

Після закінчення судового засідання "активісти" облили речовиною зеленого кольору стіни та підлогу в коридорі. На місце події був викликаний наряд патрульної поліції для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

"Господарський суд Дніпропетровської області розцінює такі дії як спробу тиску на суд і втручання у процес здіснення правосуддя та звертає увагу учасників судового процесу і відвідувачів суду на неприпустимості вчинення таких дій", - зазначається у заяві суду.

Справа, яка розглядалася у суді, стосувалася невиконанням відповідачем усної домовленості в частині оплати заборгованості за надані позивачем послуги вантажної, вантажопідйомної, автотранспортної та самохідної техніки.

Нагадаємо, у Дніпрі останнім часом неодноразово "мінували" суди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро