ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпрі за рік втрати тепла при транспортуванні виросли у п'ять разів

В НКРЕП розповіли, як Філатов хоче знизити тарифи на тепло
Depo.
17 грудня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua
У Дніпрі за рік втрати тепла при транспортуванні виросли у п
У Дніпрі за рік втрати тепла при транспортуванні виросли у п'ять разів

Про це йдеться у повідомлені Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, передає Depo.Дніпро.

"В інтернеті з’явилася стаття під інтригуючою назвою "Как в Днепре удалось снизить цену отопления почти в два раза" де йдеться про брифінг, на якому міський голова Дніпра Борис Філатов та директор КП "Теплоенерго" Андрій Клименко розповіли як вони досягли зниження ціни на опалення майже вдвічі", - йдеться у повідомлені.

Згідно звітам у Дніпрі в жовтні 2015 року у КП "Дніпропетровські теплові мережі" і  КП "Теплоенерго" фактичні втрати теплової енергії при її транспортуванні досягли 55,3% та 52,8%  відповідно, при цьому у жовтні 2015 року ці показники були 11,4% і 20,1% при врахованих у тарифах на теплову енергію 11,8%  і 10,6% відповідно.

"Так показники фактичних втрат теплової енергії скоріше свідчать про те, що частину обсягу корисного відпуску було віднесено до фактичних втрат теплової енергії при її транспортуванні з метою завищення фактичної собівартості теплової енергії і можливою передумовою для отримання компенсації так званої "різниці в тарифах" з державного бюджету", - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, Філатов пообіцяв дніпрянам перерахунок за опалення у бік зменшення.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро