У Дніпрі відзначив 98-річчя найстарший поет України

Миколаєнко Микола Антонович воював у Другій світовій війні, був редактором газети "Червоний гірник", очолював Дніпропетровську студію телебачення

Depo.
6 грудня 2017 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомляє його онук, Oleg Rodionov, передає Depo.Дніпро.

Відомо, що 5 грудня Миколі Антоновичу виповнилося 98 років.

"Його, звичайно ж немає на Фейсбуці… Хто знайомий з ним і хоче висловити свої привітання та побажання особисто, може зателефонувати йому", - пише онук.

Відомо, що Микола Миколаєнко народився 5 грудня 1919 року в с. Мар'янівка Криворізького району Дніпропетровської області. Закінчив Запорізький педінститут, Горьківське зенітно-артилерійське училище. У найперші дні Великої Вітчизняної пішов на фронт, був командиром взводу, батареї, начальником штабу дивізіону. За бойові заслуги нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни І ступеню та медалями.

Працював директором школи, редактором криворізької міської газети "Червоний гірник", головним редактором дніпропетровської студії телебачення.

Лауреат літературної премії ім. П.Кононенка.

Член Національної Спілки журналістів України і Національної Спілки письменників України (з 1958 року). Автор понад 50 книг.

Нагадаємо, що раніше епатажний російський поет виступив у Дніпропетровській облдержадміністрації з віршами про Майдан, війну та критикою Кремля.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро