ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпрі в поліцейській академії відкрили залу суду

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ Дніпра урочисто відкрили за судових засідань
Depo.
15 грудня 2016 09:22
ФОТО: depo.ua
У Дніпрі в поліцейській академії відкрили залу суду
У Дніпрі в поліцейській академії відкрили залу суду

Про це повідомляє прес-служба університету, - передає Depo.Дніпро.

Зала судових засідань призначена для розгляду виїзних кримінальних, цивільних, господарських та адміністративних спорів.

"Ідея впровадження реальної судової практики у навчальний процес визрівала довго і нарешті сьогодні ми всі стали свідками відкриття нової у Дніпрі зали судових засідань, модернізованої за останніми сучасними стандартами. Відтепер реальне засідання суду наші студенти та курсанти зможуть не лише побачити, а й спробувати себе в якості адвоката, прокурора або судді. Іншими словами, закріплювати свої теоретичні знання на практиці майбутні правники тепер зможуть, не виходячи зі стін вузу", - заявив ректор університету Віталій Глуховеря.

У Дніпрі в поліцейській академії відкрили зал суду  - фото 1

У комплекс зали судових засідань входять: зала судових засідань, розрахована на 93 посадочних місць у тому числі 3 місця для інвалідів; нарадча кімната, розрахована на 8 місць; група приміщень для підсудних (засуджених) та конвою. З метою забезпечення відео та аудіо фіксації судового процесу в залі судових засідань встановлене мультимедійне та звукове обладнання.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро