У Дніпрі учасників проросійського збіговиська збирали обманом

Учасників збирали дуже швидко і так, щоб ніхто "лишній" про цей захід не дізнався

У Дніпрі учасників проросійського збігов…

Про це у "Фейсбук" повідомляє Галина Кісенко, передає Depo.Дніпро.

Захід відбувався під прикриттям промовистої назви - Міжрегіональна конференція"Реалізація європейських цінностей в українському правовому полі".

За її словами, конференція відбувалася без реєстрації учасників, без позначень, хто є організатором і спонсором конференції.  Учасників-слухачів було осіб 35-40, більшу частину з яких склали студенти одного із Дніпровських вишів. А викладачі, які сприяли участі в цьому заході, були обурені тим, що відбувалося.

Під час конференції, в президії, не було і половини  анонсованих спікерів, тому для "картинки" туди попросили сісти викладачів та студентів.

В ході конференції виявилося, що чи не найголовнішою європейською цінністю є "мультилінгвальність і захист російської мови" .

Ставити питання чи висловлювати обурення під час заходу не дозволяли. Сказали, що для цього буде час в кінці, після спікерів. А потім раптово оголосили, що конференція завершується і ось вам резолюція.

Галина також стверджує, що всі, кого організатори привезли на цей захід і підло використали, одноголосно висловлювали обурення щодо того як проводилася конференція. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook