У Дніпрі судді врешті наважилися почати процес проти ватажків "ЛНР"

Після низки самовідводів суддів Бабушкінського райсуду справу перенесли до Красногвардійського районного суду Дніпра

Depo.
7 грудня 2017 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомляє адвокат потерпілих Віталій Погосян, передає Depo.Дніпро.

12.12.2017 року о 16:00 в Красногвардійському районному суді м. Дніпропетровська, м. Дніпро, вул. Пушкіна, 77 відбудеться судове засідання відносно терористів Плотницького І.В., Патрушева А.О., Гуреєва О.В., обвинувачених по ч. 3 ст. 258 КК України у справі по збитому літаку Іл-76 14.06.2014 р., в якому доправлялись до Луганського аеропорту 40 десантників та 9 членів екіпажу.

Головуючий суддя Григоренко Д.Ю.

"Раніше судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська (практично весь склад, який міг розглядати цю справу), заявили самовідводи з надуманих підстав", - додає адвокат.

Нагадаємо, що у Дніпрі судді "втекли" з засідання у справі ватажків "ЛНР. Це не перший самовідвід суддів Бабушкінського районного суду. 20 вересня Апеляційний суд Дніпропетровської області повернув справу щодо ватажків терористів "ЛНР" до Бабушкінського районного суду Дніпра. Через брак суддів у Бабушкінскьому районному суді, справу передали до ВССУ. Вищий спеціалізований суд України повернув справу Плотницького до Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро