ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпрі приватні компанії надаватимуть послуги будинкам без ОСББ

За результатами конкурсу міськради призначено компанії управителів
Depo.
23 грудня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua
У Дніпрі приватні компанії надаватимуть послуги будинкам без ОСББ
У Дніпрі приватні компанії надаватимуть послуги будинкам без ОСББ

Про це повідомляє "Днепр-Мост", передає Depo.Дніпро.

Директор департаменту житлового господарства Дніпровського міської ради Владислав Грицай повідомив, що міська рада Дніпра призначила керуючі компанії домівкам без ОСББ.

"Станом на сьогодні у Дніпрі створено близько 1000 ОСББ. А в тих будинках, у яких немає таких об’єднань, за результатами конкурсу міськради призначено компанії управителів. Відповідно до порядку призначення управителів Мінрегіонбуду, спочатку була затверджена конкурсна комісія. Для участі в конкурсі заявки подали 19 підприємств, серед них: комунальні, приватні компанії з різних міст України", - зазначив Владислав Грицай.

За словами директора департаменту, пропозиції компаній відхиляли з таких причин:

відкриті провадження про банкрутство;

невідповідність документів конкурсної документації;

високі тарифи за обслуговування житлового фонду;

відсутність досвіду у даній сфері.

Тож із середньою ціною послуги 2 грн. 20 коп. в Амур-Нижньодніпровському та Самарському районі виграла компанія "Житлове господарство Самарського району". За 2 грн. 59 коп. – Шевченківський, Центральний, Чечелівський та Новокадацький райони обслуговуватиме КП "Житлосервіс-2". Індустріальному району за 2 грн. 62 коп. надаватиме послуги "КП "ЖЕП №34", а Соборному району – КП "ЖЕП №22" за 2 грн. 69 коп.

"Відтепер компанії зобов'язані забезпечити прибирання прибудинкової території та сміттєпроводів, надавати послуги з аварійних ситуацій у підвалах, на горищі й стояках; сплачувати електроенергію місць загального користування тощо", - додав Владислав Грицай.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро