У Дніпрі помер куратор космічної програми "Морський старт"

У Дніпро помер співробітник конструкторського бюро "Південне", що відповідав за програму "Морський старт"
 

У Дніпрі помер куратор космічної програм…

Про це йдеться у повідомлені прес-служби КБ "Південне", передає Depo.Дніпро.

12 грудня 2019 року, на 82 році життя помер головний конструктор ракетно-космічного напряму (1986-1996), заступник Генерального конструктора КБ "Південне" за програмою "Морський старт"  (1996-2003) Володимир Команов.

Чоловік брав участь у розробці нових методів і засобів телеметричних вимірювань при запусках ракет шахтного базування. Здійснював технічне керування розробленням, експериментальними відпрацюваннями, льотними випробуваннями і здачею в експлуатацію космічних ракетних комплексів: "Циклон-2", "Циклон-3", "Зеніт-2", "Енергія-Буран".

Забезпечив розроблення та реалізацію заходів щодо адаптації наземного ракетного комплексу "Зеніт" до морських умов за проектом "Морський старт". Був представником КБ "Південне" в групі керування міжнародної компанії "Сі Лонч", керував роботами з ув'язування РН "Зеніт" з розгінним блоком і космічними апаратами замовників.

Чоловік мав звання "Почесний громадянин м. Дніпро".

Нагадаємо, що компанія "Морський старт" належить російському холдінгу. У 2016 році російський авіахолдинг S7 Group підписав документи про покупку плавучого космодрому "Морський старт". Російська компанія S7 Space запланувала до 2022 року 12 запусків ракети-носія "Зеніт-3SL" виробництва Державного підприємства "Південмаш", розташованого у Дніпрі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"