У Дніпрі петиція з вимогою не скасовувати Prozorro швидко набирає голоси

Міськраду Дніпра просять не скасовувати рішення №30/9 від 8.06.2016 та залишити систему ProZorro

Відповідна петиція з'явилася у єдиній системі електронних петицій, передає Depo.Дніпро.

Активіст Деніс Селін зареєстрував е-петицію у якій просить міську раду Дніпра залишити у дії рішення №30/9 від 8.06.2016 з усіма змінами та доповненнями, а саме - залишити незмінним обов'язкове використання системи ProZorro для відбору найбільш економічно вигідної пропозиції через конкурентні процедури (за аналогією до процедури відкритих торгів) для всіх закупівель Дніпровської міськради та підпорядкованих їй підрозділів, очікувана вартість яких не перевищує 200 тисяч гривень для товарів та послуг та 1,5 мільйонів гривень для робіт.

"За 2017 рік використання системи ProZorro на допорогових закупівлях (до 200 тисяч гривень для товарів та послуг та 1,5 мільйонів гривень для робіт) дозволило Дніпровській міській раді зекономити 63 млн грн", - йдеться у тексті петиції.

Автор петиції просить не включати в порядок денний 33-ї та 34-ї сесій міської ради та зняти з розгляду сесій міської ради усі проекти рішень, які скасовують рішення 30/9 від 8.06.2016.

Петиція набрала за один день 205 голосів й продовжує швидко набирати голоси.

Нагадаємо, що у міськраді Дніпра вкотре намагалися "продавити" "альтернативні" правила проведення електронних закупівель.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #петиція