У Дніпрі комунальники оголосили тендер на "Гіперлуп"

Комунальне підприємство Дніпра замовило дослідження вигоди впровадження надшвидкої транспортної системи Hyperloop

У Дніпрі комунальники оголосили тендер н…

Закупівля відбувається через систему Prozorro, передає Depo.Дніпро.

Комунальне підприємство "Агентство розвитку Дніпра" за 198 тис. гривень замовить Державній установі "Інститут економіки та прогнозування НАН України" проведення економічних досліджень, обґрунтування перспектив та можливостей розвитку транспорту п'ятого покоління в Україні.

Мета досліджень - обґрунтування потенційних можливостей розвитку транспорту п'ятого покоління в Україні в умовах глобалізації та оцінка потенціалу національної промисловості у забезпеченні потреб високошвидкісного транспорту, в т.ч. міста Дніпра.

Дослідники мають провести вивчення досвіду зарубіжних країн щодо розвитку Гіперлуп та рекомендації щодо створення тестового майданчику для випробувань у Дніпрі та показати пріоритетні маршрути розвитку високошвидкісного транспорту Гіперлуп в Україні та сусідніх країнах Європи. Також необхідно розробити картографічні схеми маршрутизації транспорту нового покоління.

Нагадаємо, під час травневого візиту до Дніпра Омелян заявив, що штаб-квартира українського "Гіперлупу" розташовуватиметься у Дніпрі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"