У Дніпрі головний депутат міськради розповів про фейкові квитанції за послуги ЖКГ

Олександр Санжара пропонує людям не платити невідомо за що

Depo.
13 березня 2018 15:16
ФОТО: depo.ua
У Дніпрі головний депутат міськради розповів про фейкові квитанції за послуги ЖКГ

Секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара під час інформгодини для депутатів прокоментував ситуацію, коли мешканці міста отримують платіжки одразу від кількох управляючих компаній, передає Depo.Дніпро.

"Квитанція не є документом суворої звітності, а лише пропонує сплатити за ті, чи інші послуги. Якщо ви не отримували від когось послуг, або взагалі не маєте договірних відносин з якоюсь фірмою, то слід звернутися до своєї управляючої компанії. Якщо ж договірні відносини існують, а послуги не отримали, то треба скласти відповідний акт. Ніхто не може примусити платити за послуги, які не надаються", - сказав він.

Це питання виникло після того, як представники громадськості розповіли про ситуацію, коли будинок обслуговує одна управляюча компанія, а люди отримують платіжки від іншої, де відсутні навіть контактні телефони.

Нагадаємо, у 2018 році у Дніпрі тарифи на комуналку зросли одразу майже втричі. Управителі будинків у Дніпрі пояснили, за що мешканці багатоповерхівок платять їм винагороду. 12 березня під стінами мерії відбувся мітинг, на якому мешканці Дніпра протестували проти підвищення квартплати. На інформаційну годину з приводу збільшення тарифу прийшла лише чверть депутатів міськради. Чиновники пояснюють здорожчення квартплати особливостями оподаткування комунальних підприємств. Крім того, розповіли, чому квартплата для мешканців будинків з ліфтами і без ліфтів однакова.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook