ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Філатова до обговорення проекту "Око Саурона" допустять обраних

У Дніпрі проект реконструкції Вокзальної площі будуть обговорювати у присутності міського голови
Depo.
16 грудня 2016 18:53
ФОТО: depo.ua
У Філатова до обговорення проекту "Око Саурона" допустять обраних
У Філатова до обговорення проекту "Око Саурона" допустять обраних

Відповідне розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова оприлюднене на сайті міськради, передає Depo.Дніпро.

У Дніпрі на 27 грудня призначене обговорення проекту реконструкції Вокзальної площі. Воно буде проходити у присутності міського голови та комісії, яку повинна до 22 грудня створити організаційна група.

До організаційної групи входять міський голова Борис Філатов, заступник міського голови Михайло Лисенко, радник міського голови Яніка Мерило, начальник головАПУ Дмитро Волик, радник міського голови Юрій Лозовенко. Кожен з членів орггрупи має право запропонувати до комісії п’ятьох людей.

Результатом обговорення проекту може бути затвердження концепції реконструкції площі з подальшим доопрацюванням технічного завдання або новий конкурс.

Нагадаємо, проект реконструкції привокзальної площі підрядної організації отримав "народну" назву "Око Саурона". Також, міськрада Дніпра не підтримала виділення грошей на організацію конкурсу щодо реконструкції Вокзальної площі, електронну петицію про новий відкритий конкурс на реконструкцію Привокзальної площі, але міський голова наклав вето на рішення міськради.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро