ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпрі через Інтернет спростили отримання дозволу на зброю

У Дніпрі надаватимуться послуги реєстрації зброї через iGov
Depo.
17 січня 2017 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" пише IT-волонтер Дмитро Дубилет, передає Depo.Дніпро.

У Дніпрі за допомогою сервісу iGov надають дозвіл на покупку зброї, дозвіл на зберігання/носіння зброї, продовження дозволу на зберігання носіння зброї.

"Що дозволяють ці сервіси:
- Економлять 1-2 зайвих візиту в МВС.
- Дають покрокову інструкцію, куди в якій послідовності бігти.
- Дають можливість оцінити роботу співробітників МВС і дати (можна анонімний) коментар, в тому числі сигнали про корупцію", - пише Дубилет.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА, щоб скористатися послугою, необхідно зайти на https://igov.org.ua. У пошуку задати слово "зброя". Обрати необхідну процедуру. Вказати свій регіон та місто. Увійти в систему через BankID чи скористайтеся цифровим підписом, якщо маєте його. Заповнити поля, додати скани документів. Чекати на відповідь та запрошення до правоохоронців. Це займе до двох днів.

"Є процедури, без яких видача дозволів неможлива. Наприклад, правоохоронці мають переконатися у наявності спеціального сейфу для зберігання зброї, отримати медичні довідки, що свідчать про адекватність людини . Портал держпослуг iGov дозволить зменшити кількість візитів для консультацій, адже вся роз’яснювальна інформація буде в онлайн доступі", – сказав начальник відділу дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Микола Федорович.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро