ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У День Голодомору визначать, чи буде Дніпропетровськ носити ім'я ката Петровського

Рішення щодо перейменування Дніпропетровська має бути прийняте 21 листопада
Depo.
8 вересня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua

Про це розповів співголова робочої групи комісії Дніпропетровської міської ради з найменування і перейменування вулиць Вадим Шебанов, передає Depo.Дніпро з посиланням на 34 канал.

"Люди розділилися на два табори - ті, хто "за" і ті, хто "категорично проти". Компроміс поки не знайдений", - зазначив він.

"Дедлайн у нас 21 листопада. Не знаю, чи був в цьому якийсь умисел, але, якщо ви пам'ятаєте, в цей день у нас День пам'яті жертв Голодомору. А товариш Петровський якраз очолював цей процес в Україні і він дуже торкнувся Дніпропетровщини", - заявив Вадим Шебанов.

Також він закликав мешканців бути активними і відстоювати свої переконання. Якщо питання щодо перейменування не вирішиться на місцевому рівні, то його буде вирішувати Верховна Рада. Щоб висловити свою думку, жителі можуть звертатися до районних рад, впливати на депутатів, писати звернення на ім'я міського голови або до комісії з перейменування.

Нагадаємо, історики, краєзнавці та архітектори підібрали нові імена для 270 топонімів Дніпропетровська. Але вони носять суто рекомендаційний характер. Всього перейменуванню підлягають близько 800 населених пунктів України.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.