ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Ахметова від завтра погрожують відключити пів-Дніпропетровщини від води

"Дніпрообленерго" надіслало до Аульського водоводу телефонограму щодо відключення ліній живлення насосної станції причині заборгованості за спожиту електроенергію
Depo.
17 серпня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua
У Ахметова від завтра погрожують відключити пів-Дніпропетровщини від води
У Ахметова від завтра погрожують відключити пів-Дніпропетровщини від води

Про це йдеться у повідомленні на сайті водоводу, передає Depo.Дніпро.

"18.08.2015г. з 14-00 буде здійснено відключення ліній Л-465, Л-464 - 35 кВ, які живлять насосну станцію третього підняття КП ДОР "Аульський водовід"", - йдеться у телефонограмі.

Відомо, що відключення вказаних ліній призведе до повної зупинки насосної станції третього підняття і, як наслідок, повної зупинки підприємства.

У зв'язку з викладеним, на водоводі просять споживачів створити достатній запас води для забезпечення господарсько-питних потреб та надзвичайних ситуацій, до моменту вирішення питання.

Як повідомили Depo.Дніпро у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, подібні попередження від ДТЕК надходять майже щомісяця. Наразі ведуться переговори задля пошуку шляхів виходу з систуації, що склалася.

Відомо, що від Аульського водоводу живляться півтора мільйони з 3,2 млн жителів Дніпропетровської області, зокрема, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Верхньодніпровськ.

Нагадаємо, що ДТЕК "Дніпрообленерго" входить в структуру холдингу СКМ Рината Ахметова. 

Більше надзвичайних нДніпрообленерго овин читайте на Depo.Дніпро.