ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Центральний проспект у Дніпрі перекрили невдоволені політикою Філатова

У Дніпрі влаштували мітинг під обласною прокуратурою, вимагаючи розслідувати діяльності підлеглих мера
Depo.
20 грудня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua
Центральний проспект у Дніпрі перекрили невдоволені політикою Філатова
Центральний проспект у Дніпрі перекрили невдоволені політикою Філатова

У Дніпрі кілька сотень людей вимагали зустрічі з обласним прокурором і реєстрації колективної заяви проти міського голови Бориса Філатова, - передає Depo.Дніпро з посиланням на 49000

Мітингарі вимагали доведення всіх корупційних справ, які перебувають у провадженні прокуратури, до суду. Організатори мітингу підготували "Колективну заяву про вчинення злочину керівниками і посадовими особами міської ради Дніпра".

Центральний проспект у Дніпрі перекрили невдоволені політикою Філатов - фото 1

Зокрема, в цій заяві йшлося про зростання втрат теплової енергії на підприємствах "Дніпропетровські теплові мережі" та КП "Теплоенерго" (в жовтні вони склали 55,3% і 52,8%), про знесення МАФів, проведення Інтернету в школах за 28 млн. грн., махінації з ліфтами і їх заміною і т.д.

Центральний проспект у Дніпрі перекрили невдоволені політикою Філатов - фото 2

Мітингувальники вимагали виходу для пояснень прокурора області Віктора Матющенко і реєстрації колективного заяви. Прокурор на зустріч не вийшов, але запросив до себе активістів. Але прокуратура не зареєструвала колективне звернення, після чого мітингувальники перекрили рух транспорту по проспекту Д. Яворницького.

У підсумку заяву таки зареєстрували, але мітингувальники сформували колону і рушили до міської ради.

Як раніше повідомляв Depo.Дніпрочерез мітинг під прокуратурою перекрили центральний проспект ДніпраПоліція не стала карати активістів за перекриття центрального проспекту.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро