ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Царьов вже за єдину Україну

Колишній депутат України, який перейшов на бік донбаських бойовиків, Олег Царьов заявляє, що представники так званої сепаратистської "Новоросії" нібито виступають за "єдину Україну"
Depo.
24 травня 2015 13:26
ФОТО: depo.ua

"Ми повинні були провести місцеві вибори, отримати легітимний донецький і луганський "парламент". Ми провели ці "вибори" і підписали Мінські угоди. І зараз було б нерозумно будувати суверенну республіку ["Новоросію"], якщо ми поставили перед собою мету створення єдиної України", - розповів він в інтерв'ю "Радіо Свобода".

При цьому Царьов запевнив журналістів у тому, що про закриття "Новоросії" як проекту мова зараз не йде, а його так званий "парламент" не працює, щоб не порушувати мінських домовленостей.

"Заморожений не проект "Новоросія", а заморожена діяльність парламенту "Новоросії". (...) Після підписання Мінських угод "ДНР" і "ЛНР" повинні увійти на правах автономії до складу України. Але там ніде не написано, що "Новоросія" як єдиний суб'єкт повинен увійти до складу України. Незважаючи на це, щоб нас не звинуватили в тому, що ми своїми діями зриваємо мінський процес, ми заморозили діяльність "парламенту", - пояснює він.

Нагадаємо, що в Україні Царьов вважається злочинцем. Рада у червні минулого року схвалила позбавлення депутатської недоторканності Царьова та взяття його під варту. З цього ж місяця він перебуває у розшуку.