ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тисячі нікопольських металургів заспівали гімн з Олегом Скрипкою

Дніпропетровська обласна організація політичної партії "Відродження" привітала металургів та гірників Нікополя, Марганця та Орджонікідзе масштабним концертом
Depo.
20 липня 2015 13:59
ФОТО: depo.ua
Тисячі нікопольських металургів заспівали гімн з Олегом Скрипкою
Тисячі нікопольських металургів заспівали гімн з Олегом Скрипкою

Про це стало відомо на місці подій, передає Дніпро.depo.ua.

"Наша країна вимагає відродження. Ми не можемо чекати. Ми повинні діяти. Я спілкувався з людьми, і люди підтримують "Відродження". Альтернативи "Відродженню" немає", - наголосив голова Дніпропетровської обласної організації "Відродження", генеральний директор Нікопольського заводу феросплавів Володимир Куцін.

Тисячі нікопольських металургів заспівали гімн з Олегом Скрипкою - фото 1

"Відродження - це результат зусиль тисяч людей. Ми повинні досягти відродження гірничо-металургійної галузі, медицини, аграрного сектора. Ми повинні бути патріотами. І такий патріотизм я відчуваю у металургів і гірників. Я вдячний вам за все, що ви робите для нашого міста, для нашої країни. Дякую вам!", - заявив народний депутат України, група "Партія "Відродження"" Андрій Шипко.

Тисячі нікопольських металургів заспівали гімн з Олегом Скрипкою - фото 2

Участь у святковій програмі взяли кінний театр із Запоріжжя та Олег Скрипка (гурт "ВопліВідоплясова"). Олег Скрипка разом із 10 тисячами глядачів на стадіоні заспівав гімн України, побажав відродження в усіх сферах життя та повернення додому неушкодженими всіх, хто воює на сході країни.

Більше новин Дніпропетровська читайте на Дніпро.Депо.