ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тисяча АТОшників стоять у черзі, чекаючи інформації про вільні земельні ділянки

У Дніпропетровську 232 учасника АТО вже отримали від міськради дозволи на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки під індивідуальне будівництво
Depo.
5 серпня 2015 18:07
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час прямої лінії для учасників АТО та членів сімей загиблих, яку проводив заступник начальника управління корпоративних прав міськради Вадим Березень.

Землю учасникам АТО виділяють у різних районах міста: Краснопіллі, АНД та Ленінському районах. Наразі на сайті міськради вивішено проект рішення сесії про надання чергових дозволів на розроблення проектів землеустрою 62 учасникам АТО та членам сімей їх сімей на вул. Моріса Тореза (АНД район).

Ще близько 900 АТО-шників знаходяться в реєстрі. Це ті люди, що виявили бажання оформити земельну ділянку, і тепер чекають, коли з'явиться інформація про вільні ділянки. Відомо, що, за законом, заяву на отримання можна написати, тільки вказавши конкретну адресу цієї ділянки.

Найближчим часом, як повідомив Вадим Березень, буде доступно близько 500 земельних ділянок у районі селища Таромське. Вже відбувся тендер на проведення певних геодезичних робіт, після виконання яких учасники АТО зможуть написати заяви на оформлення даних ділянок.

Більше новин Дніпропетровської області читайте на Depo.Дніпро.