UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Теракт біля ТЦК у Павлограді: Правоохоронці затримали виконавців

Затримано трьох російських агентів, які вчинили теракт біля будівлі Павлоградського РТЦК та СП

Журналіст відділу новин
Теракт біля ТЦК у Павлограді: Правоохоро…

Про це інформує Офіс генпрокурора, передає Depo.Дніпро.

На Дніпропетровщині викрито та повідомлено про підозру у вчиненні терористичного акту трьом громадянам.

За даними слідства, мешканець Павлограда, виконуючи завдання та інструкції представника спецслужб РФ, виготовив саморобний вибуховий пристрій і залишив його у визначеному місці. 

Через деякий час до міста приїхали двоє одеситів, яких також завербували спецслужби РФ. Вони забрали цей вибуховий пристрій та перемістили його до будівлі Павлоградського РТЦК та СП. Там підозрювані привели вибухівку в дію. Під час теракту вони фіксували все на відео для того, щоб відзвітувати перед своїми кураторами.

Крім того, встановлено, що підозрювані готувались до здійснення терористичного акту у іншому місці.

Підозрювані співпрацювали з агресором заради швидкого заробітку. Правоохоронці затримали підозрюваних. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Нагадаємо, у Павлограді Дніпропетровської області ввечері 2 лютого пролунав вибух біля будівлі ТЦК та СП, внаслідок чого поранення отримав один чоловік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme