Суд повернув прокуратурі "неякісну" справу екс-заступника мера Дніпра

Обвинувальний акт за обвинуваченням Анатолія Крупського повернутий судом прокуратурі
Depo.
30 листопада 2016 11:25
ФОТО: depo.ua
Суд повернув прокуратурі "неякісну" справу екс-заступника мера Дніпра
Суд повернув прокуратурі "неякісну" справу екс-заступника мера Дніпра

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на "Лица".

Бабушкінський районний суд Дніпра встановив, що обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього першого заступника міського голови Дніпропетровська Анатолія Крупського в зловживанні владою або службовим становищем не відповідає вимогам Кримінально-процесуального кодексу України.

Суд повернув обвинувальний акт з доповненнями прокурора прокуратурі Дніпропетровської області.

"Обставини вчинення кримінального правопорушення чітко не сформульовані. Звинувачення складено загальними фразами", - йдеться в ухвалі суду.

Як раніше повідомляли Depo.ДніпроАпеляційним судом Дніпропетровської області першому заступнику голови Дніпропетровської міської ради (працював на посаді з 2000 по 2013 та з 2014 по 2015рр) обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Вказана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки).
15 вересня у прокуратурі заявили, що обвинувальний акт по ділу направлений Крупського до суду

Згодом, Жовтневий районний суд перенаправив діло Крупського до іншого суду.

Слід зазначити, що в період з 2000 по 2013 та з 2014 по 2015 рр. посаду першого заступника міського голови Дніпра займав Анатолій Крупський. Під час губернаторства Ігоря Коломойського Крупський перебував на посаді його заступника. На мерських виборах і на виборах до Верховної Ради він висував свою кандидатуру від партії "Відродження".

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро