ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд по справі обвинуваченого в організації «тітушок» вдруге перенесли

Розгляд справи за обвинуваченням Ігоря Продана відклали через неявку адвоката - він повідомив, що хворіє - та неявку потерпілих.
Depo.
28 квітня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua
Суд по справі обвинуваченого в організації «тітушок» вдруге перенесли
Суд по справі обвинуваченого в організації «тітушок» вдруге перенесли

Про це кореспонденту «Дніпро.depo.ua» стало відомо в залі Кіровського райсуду Дніпропетровська.

Жителя Дніпродзержинська Ігоря Продана обвинувачують в організації «тітушок», які нападали на активістів Майдану та журналістів 26 січня 2014 року біля Дніпропетровської адміністрації.

«Продан І.А. обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 294, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 171, ч. 2 ст. 28 ст. 340 КК України. До кримінального провадження залучено як потерпілих 16 осіб», - повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

До того, поки судді увійшли до залу, Ігор Продан і Дмитро Синиця, який є батьком одного із потерпілих. Під час такого спілкування підсудний заперечував свою причетність до організації «тітушок».

Засідання перенесли на 14 травня. Перша спроба провести слухання у справі Продана відбулася 6 квітня.

На 30 квітня призначене підготовче засідання у справі за обвинуваченням екс-заступника Дніпропетровської ОДА Ростислава Ботвінова та заступника голови облради Віктора Науменка. Їм також обвинувачують в організації ті тушок 26 січня у Дніпропетровську.

Обидві справи слухає колегія Кіровського райсуду під головуванням судді Наталі Овчаренко.