ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд над мером Новомосковська: поезія та "тролінг" прокурора

Поки суддя вирішував, чи арештовувати Віктора Літвіщенка, сам міський голова у перерві читав вірші, а його група підтримки дискутувала з прокурором
Depo.
11 квітня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
Суд над мером Новомосковська: поезія та "тролінг" прокурора
Суд над мером Новомосковська: поезія та "тролінг" прокурора

Про це Depo.Дніпро стало відомо у Жовтневому райсуді Дніпропетровська.
"Давайте відволічемося на позитив", - запропонував мер Літвіщенко у перерві, поки суддя вийшов до нарадчої кімнати. І почав декламувати вірші про честь, якої на думку автора, бракує сучасному Новомосковському суспільству.

На словах: "Как сладко – за подленькое словцо, за лживую опечатку/ Врагу в перекошенное лиц надменно швырнуть перчатку / Тогда б не бросали на ветер слов без должного основания / И было бы поменьше подлецов, болтающих на собрании /А честность и смелость имеют вес. И сдержанный блеском шпаги, / никто бы из этих не лез, тыча свои лживые, подметные и ложные бумаги", - Літвіщенко вказував рукою на прокурора.

Від слухачів, якими був наповнений зал прокурору Дмитру Федорову теж дісталося: його агітували "стати на шлях виправлення".

"Пам'ятайте, що в якому би кріслі не сиділи, це все не вічно, бо крісло – державне, а значить – народне. Думайте про честь і гідність", - звернулася до прокурора одна із присутніх жінок.

Нагадаємо, суд вирішив лишити Літвіщенка на волі. Присутні у залі оплесками зустріли це рішення.

Суд над мером Новомосковська: поезія та "тролінг" прокурора - фото 1

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро