ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд думає, чи звільняти мажора-винуватця смертельного ДТП, який давно на свободі

Суд остаточно ще не вирішив, чи Павло Роскін справді не може відбувати покарання через хворобу, але місцезнаходження підсудного вже невідомо
Depo.
19 серпня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua
Суд думає, чи звільняти мажора-винуватця смертельного ДТП, який давно на свободі
Суд думає, чи звільняти мажора-винуватця смертельного ДТП, який давно на свободі

Про це кореспонденту Depo.Дніпро стало відомо 19 серпня в ході засідання Красногвардійського суду м.Дніпропетровська.

Тут уже вдруге розглядається питання про звільнення 23-річного жителя Германії Павла Роскіна від відбування покарання у зв'язку із його хворобою. Відповідне клопотання подав захист Роскіна, оскільки перше рішення скасоване в апеляції.

Перш, ніж ухвалити остаточне рішення, цього разу суд вирішив послухати в засіданні представника медкомісії при СІЗО, де Роскін перебував на лікуванні з вересня 2014 року. 7 травня він був звільнений у зв'язку з рішенням Красногвардійського суду від 29 квітня (суддя Білик І.А).

Перше рішення не було вчасно оскаржене і набуло законної сили, оскільки потерпілі не знали про його винесення. Саме на цій підставі Апеляційний суд дозволив їм поновити строки оскарження та скасував перше рішення Красногвардійського суду (головуючий суддя Слоквенко Г.П.).

Тепер, коли Роскін де-факто перебуває в статусі "вільної людини", суд розглядає питання, чи достатньо підстав для його звільнення. На питання судді Віталія Мащука про місце перебування самого Павла Роскіна, адвокат Сухолітко повідомила, що їй не відомо, де знаходиться її підзахисний.

Нагадаємо, в червні 2011 року Павло Роскін спричинив ДТП зі швидкою на розі вулиць Гончара та Паторжинського у Дніпропетровську. Він не поступився дорогою, хоча їхав по другорядній дорозі, а швидка - по головній. В результаті ДТП загинула 37-річна лікар швидкої та спричинені тілесні ушкодження пацієнтці, яка перебувала в машині. 15 травня 2014 року винуватця ДТП засудили на 5 років ув'язнення з позбавленням права керування автомобілем на 3 роки. З 10 липня він перебував під вартою в СІЗО, а з вересня до 7 травня цього року - в лікарні при СІЗО. Відомо, що у засудженого діагностували прогресуюче захворювання суглобів.

Більше надзвичайних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.