ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Студенти з Парижу передали "швидку" дніпропетровській лікарні

Ще один автомобіль направили до Волновахи
Depo.
2 червня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua
Студенти з Парижу передали "швидку" дніпропетровській лікарні
Студенти з Парижу передали "швидку" дніпропетровській лікарні

Як повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна", Французькі студенти зібрали кошти для купівлі двох карет "швидкої допомоги". Вони були передані в Дніпропетровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги та Волноваську центральну районну лікарню (Донецька область), де проходять лікування поранені і постраждалі в зоні АТО.

"Це ініціатива чотирьох студентів в Парижі, які вирішили допомагати пораненим і постраждалим в зоні проведення АТО. Вони вирішили збирати добровільні пожертви для купівлі цих автомобілів. Кілька тижнів тому була перша машина швидкої допомоги, яка вже вирушила на місце. І я радий, що сьогодні дві додаткові машини відправляться до Волновахи і Дніпропетровська, лікарні і госпіталі яких знаходяться дуже близько до місця, де все це відбувається, і де активно допомагають пораненим і постраждалим", - сказав журналістам у вівторок в Києві після передачі швидких представникам лікарень посол Франції в Україні Ален Ремі.

Він зазначив, що ці автомобілі без проблем були перевезені через кордон і пройшли всі необхідні процедури.

Дана ініціатива була реалізована за сприяння Міжнародної асоціації підтримки України та Асоціації медичної та благодійної допомоги "Франція - Україна".